Funny-Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Funny-Fantasy

Nu uita că lucruri frumoase te așteaptă dacă știi unde să cauți. Aici găsești o lume în care poți să-ți etalezi creativitatea în toate formele sale și în care distracția nu lipsește niciodată.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Nici moarta nici angajata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Imaginary Owl
apprentice writer
apprentice writer
Imaginary Owl

feminin Fecioara Bivol
Numarul mesajelor : 273
Varsta : 26
Localizare : Wonderland
Logo Funny-Fantasy : Nici moarta nici angajata Logofi10

Nici moarta nici angajata Empty
MesajSubiect: Nici moarta nici angajata   Nici moarta nici angajata Icon_minitimeSam 24 Mar 2012 - 7:52

Nici moarta nici angajata 0
Continuarea cartii Nici moarta nici maritata.
Nimic nu o poate face pe Betsy Taylor să renunţe la fetişul ei pentru pantofi – nici măcar atunci când moare şi se trezeşte în poziţia de nouă Regină a Vampirilor nu renunţă. Dar să fii conducătorul vampirilor nu e atât de grozav pe cât se crede – tot ai facturi de plătit. Iar Betsy e hotărâtă să trăiască pe cât de normal posibil, chiar dacă asta înseamnă să-şi caute un job. O sarcină pe care o duce la îndeplinire cu ajutorul flerului ei, punând mâna pe un job de vis: vânzătoare de pantofi la Macy’s.

Nici că se putea mai bine – doar că noii ei prieteni o tot sâcâie exact când trebuie să se ducă la lucru. De parcă ea ar avea timp să socializeze, când sunt atâţia pantofi păcătos de frumoşi de încercat – şi de cumpărat cu reducere. Apoi, se pare că vampirii încep să fie omorâţi în St Paul şi toţi pretind că Betsy ar trebui să facă ceva în privinţa asta. Partea cea mai rea e că va trebui să ceară ajutorul singurului vampir care face să îi clocotească sângele: Sinclair cel-atât-de-sexi. Acum, ea chiar calcă pe nisipuri mişcătoare – tocuri şi alte alea…
Sus In jos
fluturas;
legendary writer
legendary writer
fluturas;

feminin Gemeni Sobolan
Numarul mesajelor : 23771
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Logo Funny-Fantasy : Nici moarta nici angajata Logofi10

Nici moarta nici angajata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici angajata   Nici moarta nici angajata Icon_minitimeMar 7 Mai 2013 - 7:03

Încă un roman despre vampiri. Sincer eu m-am acm săturat, deşi mai citesc câteva care ştiu că sunt mai bune. Colecţia Chic nu mai are cărţi atât de bune, a luat câteva din pură curiozitate şi nu mi.au plăcut, dar poate sunt şi cărţi care fac excepţie.
Dar pare amuzantă cartea aşa la o primă vedere, totuşi nu mă las păcălită de descriere, multe cărţi au descrieri care te prind, dar sunt un dezastru.
Sus In jos
http://valsulfluturilor.blogspot.com/
Marionette
most active in MAY
most active in MAY
Marionette

feminin Berbec Tigru
Numarul mesajelor : 672
Varsta : 26
Localizare : Here `` <3
Logo Funny-Fantasy : Nici moarta nici angajata Logofi10

Nici moarta nici angajata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici angajata   Nici moarta nici angajata Icon_minitimeMier 8 Mai 2013 - 6:27

Ala, ai greptate cu descriile Nici moarta nici angajata 16384 si eu am luat de multe ori teapa. La multe carti urlam pana le luam si apoi ma dezamageau ...
A citit cineva cartea? As dori o micuta parere :D
Sus In jos
http://foru-girls.forumz.ro/
Continut sponsorizat




Nici moarta nici angajata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici angajata   Nici moarta nici angajata Icon_minitime

Sus In jos
 

Nici moarta nici angajata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
»  Nici moarta nici Maritata
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny-Fantasy :: ♥COMUNITATE ♥ :: Carti-