Funny-Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Funny-Fantasy

Nu uita că lucruri frumoase te așteaptă dacă știi unde să cauți. Aici găsești o lume în care poți să-ți etalezi creativitatea în toate formele sale și în care distracția nu lipsește niciodată.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

  Nici moarta nici Maritata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
[AdDaMs][FaMiLy]
supreme master of words
supreme master of words
[AdDaMs][FaMiLy]

feminin Scorpion Caine
Numarul mesajelor : 6017
Varsta : 29
Localizare : Acolo unde ma duce gandul, unde se termina pamantul si mai concret in Orasul Fara Suflete
Joburi/Distractii : Everything which makes me happy
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeDum 11 Iul 2010 - 5:48

Seria Betys Regina Vampirilor- Nici moarta nici Maritata

de Maryjanice Davidson

 Nici moarta nici Maritata 0

Betsy Taylor, fost fotomodel, actualmente secretara, in varsta de 30 de ani, are parte de o saptamana cam... speciala.

Mai intai isi pierde slujba, apoi moare intr-un accident de masina, doar ca, intr-un final, sa se trezeasca la morga, imbracata cu un costum roz si incaltata cu pantofii cei ieftini ai mamei sale vitrege. In ciuda eforturilor sale disperate, pur si simplu nu poate sa moara intru totul, ci se trezeste in fiecare noapte, chinuita de o sete fantastica - setea de sange -, o dieta cu adevarat insuportabila.

Si cum intotdeauna e loc de mai rau, noii sai prieteni o iau drept regina amintita in profetiile din vechime si vor sa o arunce in lupta cu cel mai de temut vampir din ultimii 500 de ani. Desi nu-i pasa catusi de putin de soarta neamului de vampiri, exista o arma care o convinge sa li se alature: pantofii de firma.


E foarte funny cartea, cei drept nu am citit decat primele 2 capitole. M-am luat cu alte carti :D, dar e foarte funny aviz amatoarelor de Chick lit sau Cocktail.:D Si asta e Glossy:D
Sus In jos
Elena.
legendary writer
legendary writer
Elena.

feminin Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 12314
Varsta : 28
Localizare : Bucureşti
Joburi/Distractii : ă!?
Stare de spirit : most dope
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeDum 11 Iul 2010 - 6:08

M-ai facut curioasa?
Vreau si eu s-o citesc
cat ai dat pe carte?
Sus In jos
http://old0stuff.wordpress.com
[AdDaMs][FaMiLy]
supreme master of words
supreme master of words
[AdDaMs][FaMiLy]

feminin Scorpion Caine
Numarul mesajelor : 6017
Varsta : 29
Localizare : Acolo unde ma duce gandul, unde se termina pamantul si mai concret in Orasul Fara Suflete
Joburi/Distractii : Everything which makes me happy
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeDum 11 Iul 2010 - 6:12

Vreo 25 parca, nu mai stiu. Daca vrei pot sa incerc sa postez.:D
Sus In jos
Elena.
legendary writer
legendary writer
Elena.

feminin Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 12314
Varsta : 28
Localizare : Bucureşti
Joburi/Distractii : ă!?
Stare de spirit : most dope
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeDum 11 Iul 2010 - 6:26

poti s-o postezi, da nu stiu daca o s-o citesc.
imi place sa rasfoiesc si o sa-mi cumpar cartea. :)
curand. :-?
Sus In jos
http://old0stuff.wordpress.com
lavi^
speller
speller
lavi^

feminin Leu Caine
Numarul mesajelor : 181
Varsta : 29
Localizare : Near Ploiesti
Joburi/Distractii : cititul, plimbarile cu prietenii...
Stare de spirit : bored
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeMar 27 Iul 2010 - 9:31

Am vazut-o si eu peste tot, dar momentan nu dispun de BANI! Si vreau sa-mi cumpar alte carti. Daca o postezi, eu o s-o citesc. Mai ales ca e scurtuta:D
Sus In jos
Miss Attitude
word lover
word lover
Miss Attitude

feminin Scorpion Cal
Numarul mesajelor : 1910
Varsta : 33
Localizare : skate-park
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeJoi 29 Iul 2010 - 4:15

super! abai astept sa o posetzi! eu cu siguranta o sa citesc!
Sus In jos
[AdDaMs][FaMiLy]
supreme master of words
supreme master of words
[AdDaMs][FaMiLy]

feminin Scorpion Caine
Numarul mesajelor : 6017
Varsta : 29
Localizare : Acolo unde ma duce gandul, unde se termina pamantul si mai concret in Orasul Fara Suflete
Joburi/Distractii : Everything which makes me happy
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeJoi 29 Iul 2010 - 4:35

Oke o sa postez imediat ce termin de citit capitolul 4 la "Casatorie din interes"
Sus In jos
Emily
word lover
word lover
Emily

feminin Varsator Cocos
Numarul mesajelor : 1500
Varsta : 31
Localizare : Ploiesti xD
Joburi/Distractii : Gingerish
Stare de spirit : Always cute, sometimes rebellious
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeMier 8 Iun 2011 - 1:31

Am citit si eu parte din ea.
E foarte funny si placut de citit.

E o carte usurica de citit, nu e ceva complex, deci o poti termina repede, in cateva ore.
Eu nu incurajez citirea ei rapid, pentru ca apoi esti fortata sa iesi din lumea ei, iar eu ador sa petrec timp in lumea cartilor
Sus In jos
Imaginary Owl
apprentice writer
apprentice writer
Imaginary Owl

feminin Fecioara Bivol
Numarul mesajelor : 273
Varsta : 26
Localizare : Wonderland
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeSam 24 Mar 2012 - 7:49

Ador cartea,e una din preferatele mele,una din seriile mele preferate.O ador pe Betsy si chestia ei cu pantofii.
Spoiler:
Sus In jos
Sophie de Villiers
passionate writer
passionate writer
Sophie de Villiers

feminin Berbec Caine
Numarul mesajelor : 1263
Varsta : 30
Localizare : Unde nu ma gaseste nimeni(Galati).
Joburi/Distractii : Cititul, dormitul si iar cititul.(Doar nu mi-o placea scoala,nu?:)))
Stare de spirit : Forever sleepy.
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeLun 30 Apr 2012 - 9:05

Vai,m-ai facut curioasa in legatura cu cartea si chiar as vrea si eu sa o citesc.Crezi ca ai timp sa scrii si sa o postezi?Eu una astept cu nerabdare sa te induri de noi si sa incepi sa o pui pe forum:D
Sus In jos
fluturas;
legendary writer
legendary writer
fluturas;

feminin Gemeni Sobolan
Numarul mesajelor : 23771
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeMier 8 Mai 2013 - 5:45

De ce tot apar astfel de cărţi? Un vampir care ajunge să accepte să se arunce în luptă pentru pantofi de firmă? Nu cred că e o carte adresată tuturor, ci în majoritatea timpului se adresează fetelor super obsedate de modă care n-au ocupaţie, sunt şi excepţeii pentru că mai sunt persoane care citesc şi cărţi normale şi s-a întâmplat să el placă o astfel de carte.. Nu vreau să jignesc pe nimeni, dar cartea nu e deloc ok din ce am citit despre ea. Colecţia Chic în general are cărţi îh, sunt câteva ma bune, dar restul lasă de dorit.
Sus In jos
http://valsulfluturilor.blogspot.com/
Marionette
most active in MAY
most active in MAY
Marionette

feminin Berbec Tigru
Numarul mesajelor : 672
Varsta : 26
Localizare : Here `` <3
Logo Funny-Fantasy :  Nici moarta nici Maritata Logofi10

 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitimeMier 8 Mai 2013 - 6:04

Citat :
Desi nu-i pasa catusi de putin de soarta neamului de vampiri, exista o arma care o convinge sa li se alature: pantofii de firma.
Asta m-a dat pe spate  Nici moarta nici Maritata 16384
Titlul de cand l-am citit m-a tentat, insa nu am citit pana acum si descrierea  Nici moarta nici Maritata 16384 mare pacat. Credeam ca e ceva mai stalucita. Totul ar parea ochey, si sigur mi-ar placea, insa pana la linia de unde incepe moda  Nici moarta nici Maritata 16384
Sus In jos
http://foru-girls.forumz.ro/
Continut sponsorizat




 Nici moarta nici Maritata Empty
MesajSubiect: Re: Nici moarta nici Maritata    Nici moarta nici Maritata Icon_minitime

Sus In jos
 

Nici moarta nici Maritata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Nici moarta nici angajata
» Maritata cu forta
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny-Fantasy :: ♥COMUNITATE ♥ :: Carti-