Funny-Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Funny-Fantasy

Nu uita că lucruri frumoase te așteaptă dacă știi unde să cauți. Aici găsești o lume în care poți să-ți etalezi creativitatea în toate formele sale și în care distracția nu lipsește niciodată.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Altfel de ingeri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
LeMeow.
most active in FEBRUARY
most active in FEBRUARY
LeMeow.

feminin Rac Caine
Numarul mesajelor : 563
Varsta : 29
Localizare : A treisprazecea incapare a Iadului
Stare de spirit : Calma
Logo Funny-Fantasy : Altfel de ingeri Logofi10

Altfel de ingeri Empty
MesajSubiect: Altfel de ingeri   Altfel de ingeri Icon_minitimeDum 5 Feb 2012 - 9:30


„Întunecată, periculoasă, sexy! Dru Anderson este o nouă eroină dură, a cărei poveste o veţi citi dintr-o suflare.” — RICHELLE MEAD, AUTOAREA BESTSELLERULUI ACADEMIA VAMPIRILOR

DRU ANDERSON NU SE TEME DE ÎNTUNERIC, DEŞI AR TREBUI.
Lumea Reală e un loc înspăimântător. Întrebaţi-o despre asta pe Dru Anderson, o fată dură care a pus la pământ un număr destul de mare de tipi răi. E înarmată, periculoasă, şi gata să lupte mai întâi şi abia pe urmă să stea la discuţii. Aşa că o să dureze ceva timp până să-şi dea seama în cine se poate încrede. Dru Anderson a fost dintotdeauna o „ciudată”, călătorind dintr-un oraş în altul împreună cu tatăl ei pentru a vâna lucrurile care mişună şi te atacă în noapte. E o viaţă stranie, dar plăcută — totul însă se schimbă într-un oraş prăpădit şi îngropat în zăpadă din Dakota, când un zombi flămând dă buzna în casă spărgând uşa de la bucătărie. Singură, îngrozită şi simţindu-se ca prinsă în cursă, Dru va trebui să-şi pună mintea la contribuţie şi să se folosească de toată pregătirea ei pentru a rămâne în viaţă. Monştrii s-au hotărât să plece şi ei la vânătoare — şi de data asta, Dru e pe meniul lor. Şansele de supravieţuire? Aproape nule. Dacă Dru nu poate rezista până la ivirea zorilor, atunci jocul e pierdut…
Sus In jos
kristine.b
passionate writer
passionate writer
kristine.b

feminin Rac Maimuta
Numarul mesajelor : 1160
Varsta : 31
Localizare : Cluj Napoca
Stare de spirit : Forever in love:)
Logo Funny-Fantasy : Altfel de ingeri Logofi10

Altfel de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Altfel de ingeri   Altfel de ingeri Icon_minitimeDum 8 Apr 2012 - 10:22

am citit cartea si mi-a placut. Desi subiectele cu vampiri, varcolaci si alte cele sunt cam expirate, a fost destul de draguta cartea.
Si asta e doar primul volum, mai sunt inca 3 mi se pare :-?
Sus In jos
Marionette
most active in MAY
most active in MAY
Marionette

feminin Berbec Tigru
Numarul mesajelor : 672
Varsta : 26
Localizare : Here `` <3
Logo Funny-Fantasy : Altfel de ingeri Logofi10

Altfel de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Altfel de ingeri   Altfel de ingeri Icon_minitimeMar 10 Apr 2012 - 4:04

Nu am citit cartea ... :( o am pe lista, dar stiu ca ma incanta.
Sus In jos
http://foru-girls.forumz.ro/
Sophie de Villiers
passionate writer
passionate writer
Sophie de Villiers

feminin Berbec Caine
Numarul mesajelor : 1263
Varsta : 30
Localizare : Unde nu ma gaseste nimeni(Galati).
Joburi/Distractii : Cititul, dormitul si iar cititul.(Doar nu mi-o placea scoala,nu?:)))
Stare de spirit : Forever sleepy.
Logo Funny-Fantasy : Altfel de ingeri Logofi10

Altfel de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Altfel de ingeri   Altfel de ingeri Icon_minitimeLun 30 Apr 2012 - 9:06

Wow,prezentarea cartii suna bine.Sper sa fac rost de ea curand .O sa o citesc pe nerasuflate,ca de altfel orice e fantasy.
Sus In jos
AbbeyDawn
writer
writer
AbbeyDawn

feminin Berbec Tigru
Numarul mesajelor : 446
Varsta : 26
Logo Funny-Fantasy : Altfel de ingeri Logofi10

Altfel de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Altfel de ingeri   Altfel de ingeri Icon_minitimeSam 14 Iul 2012 - 12:31

Chiar îmi doream cartea asta de când o văzusem în Popcorn, dar nu am găsit-o nicăieri. :-?
Sus In jos
Eolas!
ficfreak
Eolas!

feminin Varsator Cocos
Numarul mesajelor : 6824
Varsta : 30
Localizare : Dark Side of Eden
Joburi/Distractii : Iubesc si ma omor.
Stare de spirit : Zapada este o stare de spirit.
Logo Funny-Fantasy : Altfel de ingeri Logofi10

Altfel de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Altfel de ingeri   Altfel de ingeri Icon_minitimeSam 1 Iun 2013 - 1:07

Deci femeia este absolut geniala!
Imi aminteste de iubirea mea din romanele lui Laurell Hamilton <3 incepusem acum mult timp sa o postez aici si poate ca o voi relua dupa ce termin carticica pe care o postez acum.
Ma gandesc daca la un moment dat nu o sa se simta epuizata
Sus In jos
TheCat
lil' speller
lil' speller
TheCat

feminin Taur Caine
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 29
Logo Funny-Fantasy : Altfel de ingeri Logofi10

Altfel de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Altfel de ingeri   Altfel de ingeri Icon_minitimeJoi 16 Apr 2015 - 13:30

Am citit-o in liceu, in comparatie cu altele mi s-a parut ok, insa intotdeauna mi s-a parut ca autoarea si-a batut joc de personaj dandu-i numele "Dru".
Sus In jos
Continut sponsorizat




Altfel de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Altfel de ingeri   Altfel de ingeri Icon_minitime

Sus In jos
 

Altfel de ingeri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Îngeri și demoni
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny-Fantasy :: ♥COMUNITATE ♥ :: Carti-