Funny-Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Funny-Fantasy

Nu uita că lucruri frumoase te așteaptă dacă știi unde să cauți. Aici găsești o lume în care poți să-ți etalezi creativitatea în toate formele sale și în care distracția nu lipsește niciodată.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Night Anime

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Rebecka Ford
lil' speller
lil' speller
Rebecka Ford

feminin Balanta Caine
Numarul mesajelor : 65
Varsta : 29
Logo Funny-Fantasy : Night Anime Logofi10

Night Anime Empty
MesajSubiect: Night Anime   Night Anime Icon_minitimeJoi 18 Aug 2011 - 13:50

Night Anime a luat nastere la data de 1 iulie 2008, ca un cadou pentru copilaria noastra de atunci. Aveam 12 ani neimpliniti cand l-am descoperit, erau abia cateva zile de cand fusese creat si nu dupa foarte mult timp am ajuns admin. Sunt cat mai subiectiva pentru ca in felul sau mai virtual m-a marcat, am legat prietenii si motivul pentru care ma inregistram era stare de buna dispozitie a intregului forum, stafful extrem de respectuos, lucruri care nu s-au schimbat nici pana azi.

Daca e ceva ce sa se fi schimbat acel lucru e legat de evolutia sa. A inceput mai mult sau mai putin profesionalist, nici acum nu e foarte, insa aduce cu timpul schimbari in toate privintele.

Daca e ceva pentru care merita sa va inregistrati, acel lucru e ca veti gasi intr-adevar placerea de a posta, de a uita de toate regulile posibile, de a da pur si simplu frau liber umanitatii din voi. De a uita sa numarati daca aveti 500 de randuri ca pe alte forumuri si de a va crea amintiri, singurele lucruri care de fapt mai raman cu timpul.

Sus In jos
http://www.flickr.com/photos/xromanticthug/
Mirabela0909
Admin
Admin
Mirabela0909

feminin Varsator Cal
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 33
Localizare : in departare
Joburi/Distractii : Banii te ajuta sa traiesti intr-un confort mizerabil
Stare de spirit : Dubla personalitate
Logo Funny-Fantasy : Night Anime Logofi10

Night Anime Empty
MesajSubiect: Re: Night Anime   Night Anime Icon_minitimeJoi 18 Aug 2011 - 19:04

Cum trebuie sa am 20 de postari pentru a face reclama poti pune tu linkul forumului nostru`?
Sus In jos
https://funny-fantasy.forumgratuit.ro
Rebecka Ford
lil' speller
lil' speller
Rebecka Ford

feminin Balanta Caine
Numarul mesajelor : 65
Varsta : 29
Logo Funny-Fantasy : Night Anime Logofi10

Night Anime Empty
MesajSubiect: Re: Night Anime   Night Anime Icon_minitimeVin 19 Aug 2011 - 6:30

S-a rezolvat, tocmai l-am pus.
Sus In jos
http://www.flickr.com/photos/xromanticthug/
bitter // sweet
best animation
best animation
bitter // sweet

feminin Varsator Caine
Numarul mesajelor : 20380
Varsta : 30
Localizare : Neverland
Logo Funny-Fantasy : Night Anime Logofi10

Night Anime Empty
MesajSubiect: Re: Night Anime   Night Anime Icon_minitimeMar 13 Aug 2013 - 12:04

Când dau click pe link, mă duce către un forum în arabă care pare să aibă doar câteva postări. Aşadar, afilierea noastră se încheie. Am şters codul de la portal, iar topicul este dus la arhivă.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Night Anime Empty
MesajSubiect: Re: Night Anime   Night Anime Icon_minitime

Sus In jos
 

Night Anime

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Anime Freaks
»  ~ Love Anime 4Ever ~
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny-Fantasy :: ♥ ARHIVA ♥ :: Arhive :: Afilieri-