Funny-Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Funny-Fantasy

Nu uita că lucruri frumoase te așteaptă dacă știi unde să cauți. Aici găsești o lume în care poți să-ți etalezi creativitatea în toate formele sale și în care distracția nu lipsește niciodată.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 twilight-obsession

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
anuska21
speller
speller
anuska21

feminin Leu Tigru
Numarul mesajelor : 180
Varsta : 49
Stare de spirit : happy
Logo Funny-Fantasy : twilight-obsession Logofi10

twilight-obsession Empty
MesajSubiect: twilight-obsession   twilight-obsession Icon_minitimeDum 21 Noi 2010 - 9:20

http://twilight-obsession.twilight-mania.com este un forum cu si despre Twilight el se adreseaza fanilor Twilight si nu numai. Sper sa il vizitati si sa va spune-ti parerea.
Va asteptam daca va face placere si pe blogul nostru
http://twilight-obssesion.blogspot.com
Multumim frumos.

Sus In jos
Kittyuu.
supreme master of words
supreme master of words
Kittyuu.

feminin Berbec Caine
Numarul mesajelor : 7111
Varsta : 30
Logo Funny-Fantasy : twilight-obsession Logofi10

twilight-obsession Empty
MesajSubiect: Re: twilight-obsession   twilight-obsession Icon_minitimeDum 21 Noi 2010 - 10:31

Nu e treaba mea să comentez, dar am intrat puțin pe la regulament și am rămas puțin ... confuză?
Nu înțeleg partea asta:

Citat :
Puteti face dublu post si chiar spam

Citat :
-Double-posting (mai multe posturi consecutive)

Nu știu ce s-ar putea alege din astea 2 reguli, ca să le zic așa. Prima dată e scris că se poate face dublu post și spam în prostie (adică să scriu doar o literă/un cuvânt) și după să postez din nou, iar asta fără advertismente. Iar în a doua regulă spui că nu e voie dublu-post. Dublu post = double posting. T_T Ar trebui să vă hotărâți dacă vreți un forum plin de spamiști și postări consecutive sau nu.

Aspectul nu-mi prea place. Adică, ar fi indicat ca să nu jeneze ochii prea tare să da-ți o culoare tabelului, nu să fie invizibil și să se vadă foaarte urât atâta scris pe o poză. Și în legătură cu scrisul Cyan... ăla nu se potrivește absolut deloc cu backgroundul and stuff.

Îmi place bannerul (ehm, păcat că nu sunt și cei „evil” din twilight în background - da, sunt obsessed după James - ar fi făcut tot bannerul) și îmi plac și butoanele de la Actori & Personaje. :)

Ah, și încă o chestie. :)) Ultima. De ce e icon cu Paramore la secțiunea muzică? O_O Paramore nu sunt singura trupă din lumea asta. (Nu o spun în nume de rău, îi ascult și eu, dar cred că e formația ta preferată și deaia i-ai pus. :)) )

Sper că nu te superi că ți-am dat sfaturi, dar ai putea avea mai mulți useri dacă ar fi construit cum ar trebui. xD
Sus In jos
Hanako.
legendary writer
legendary writer
Hanako.

feminin Gemeni Caine
Numarul mesajelor : 14356
Varsta : 29
Localizare : Innsbruck.
Logo Funny-Fantasy : twilight-obsession Logofi10

twilight-obsession Empty
MesajSubiect: Re: twilight-obsession   twilight-obsession Icon_minitimeDum 21 Noi 2010 - 10:41

eu nu inteleg o singura chestie. Nu ma bag la forum ca nu mai sunt fana Twilight.
Insa, m-am uitat pe blog si am vazut ca nu este numai cu Twilight. Ciudat pentru ca linkul "vorbeste" numai de Twilight.
Mi se pare ciudat sa vad banner in care sa fie si Damon si Stefan si tipul ala din True Blood si vampirul Armand ( Tom cruise daca nu ma insel )
Ati face bine sa va hotarati:-/ pentru ca la inceput credeam ca o sa fie numai twilight dar vad ca este o amestecatura.
nu zic cu rautate dar poate daca il structurati mai bine era altceva.
Sus In jos
http://equinoxtime.blogspot.com
anuska21
speller
speller
anuska21

feminin Leu Tigru
Numarul mesajelor : 180
Varsta : 49
Stare de spirit : happy
Logo Funny-Fantasy : twilight-obsession Logofi10

twilight-obsession Empty
MesajSubiect: Re: twilight-obsession   twilight-obsession Icon_minitimeSam 27 Noi 2010 - 4:55

Multumim ca ti-ai rupt un pic din timpul tau si ai vizitat blogul insa da-mi voie sa te lamuresc in legatura ce ce-ai spus mai sus. Daca ai fi citit foarte bine si cu atentie ai fii observat ca undeva in partea dreapta unde scrie Welcome scrie foarte citet ca acest blog nu este dedicat numai fenomenului Twilight. Daca tie iti pare ciudat ca nu ne ocupam strict de Twilight as adauga ca noi nu ne limitam doar la ei si nu suntem singuri care o facem. Asa ca ramane la latitudinea ta daca ne vei mai vizita sau nu.Cu simpatie Anuska21.
Sus In jos
Hanako.
legendary writer
legendary writer
Hanako.

feminin Gemeni Caine
Numarul mesajelor : 14356
Varsta : 29
Localizare : Innsbruck.
Logo Funny-Fantasy : twilight-obsession Logofi10

twilight-obsession Empty
MesajSubiect: Re: twilight-obsession   twilight-obsession Icon_minitimeLun 29 Noi 2010 - 2:00

am observat acel lucru.
Insa cand am vazut linkul ma asteptam sa fie numai stiri despre Twilight.
Sus In jos
http://equinoxtime.blogspot.com
bitter // sweet
best animation
best animation
bitter // sweet

feminin Varsator Caine
Numarul mesajelor : 20380
Varsta : 30
Localizare : Neverland
Logo Funny-Fantasy : twilight-obsession Logofi10

twilight-obsession Empty
MesajSubiect: Re: twilight-obsession   twilight-obsession Icon_minitimeMar 13 Aug 2013 - 13:40

Forumul nu îndeplineşte condiţiile menţinerii afilierii, aşadar aceasta se încheie.
Sus In jos
Continut sponsorizat




twilight-obsession Empty
MesajSubiect: Re: twilight-obsession   twilight-obsession Icon_minitime

Sus In jos
 

twilight-obsession

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Twilight Romania
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny-Fantasy :: ♥ ARHIVA ♥ :: Arhive :: Afilieri-