Funny-Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Funny-Fantasy

Nu uita că lucruri frumoase te așteaptă dacă știi unde să cauți. Aici găsești o lume în care poți să-ți etalezi creativitatea în toate formele sale și în care distracția nu lipsește niciodată.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 !Revista Funny-Fantasy.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
^Lovely^
supreme master of words
supreme master of words


Numarul mesajelor : 9322

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeJoi 10 Noi 2011 - 6:02

am avut o oferta de la Wori, dar au trecut saptamani de cand i-am dat un interviu sa il faca ca sa vad cum lucreaza si nu mi-a aratat nimic. Deci banuiesc ca nu a avut timp. Oricum stiam ca are un program foarte incarcat, iar ca designer trebuie sa lucrezi destul de mult.

La idee nu se renunta. Anuntul este inca la semnatura mea si o sa ramana acolo atat timp cat revista nu are designer. Nu cred ca este cazul sa renuntam la ea de tot. Am speranta ca la un moment dat o sa apara cineva.
Sus In jos
Aiko
legendary writer
legendary writer
Aiko

feminin Balanta Sarpe
Numarul mesajelor : 20866
Varsta : 34
Localizare : Here
Joburi/Distractii : Searching far and wide!
Stare de spirit : Unknown
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeSam 3 Dec 2011 - 10:57

Pana la urma ce se intampla cu revista? Ai pus de mult timp anuntul la semnatura, amanta si vad ca nu s-a rezolvat nimic. Sau da? Aveti un designer?
Sus In jos
^Lovely^
supreme master of words
supreme master of words
^Lovely^

feminin Berbec Cocos
Numarul mesajelor : 9322
Varsta : 31
Localizare : My World
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeSam 3 Dec 2011 - 12:11

Situatia nu s-a schimbat de acum nici o luna de cand am postat aici. Wori tocmai acum m-a intrebat daca vreau sa faca interviul.. de ceva timp, deci oferta ei cade. nu a mai aparut nimeni si nici nu retrag revista. cand apare cineva atunci o sa iasa si eventual o sa si anunt si o sa imi sterg si anuntul de la semnatura.
Sus In jos
Hyūga
best avatar
best avatar
Hyūga

feminin Rac Maimuta
Numarul mesajelor : 2705
Varsta : 31
Localizare : zona crepusculară,
Stare de spirit : :x
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeMar 9 Apr 2013 - 5:12

Nu se mai ocupă nimeni de revistă? :(
Sus In jos
http://addicted-k.blogspot.com
!Oakenshield
supreme master of words
supreme master of words
!Oakenshield

masculin Scorpion Caine
Numarul mesajelor : 7775
Varsta : 29
Localizare : Impossibility Land
Joburi/Distractii : Motivul fericirii.
Stare de spirit : Nimicul totalitar
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeMar 9 Apr 2013 - 6:36

E foarte multa munca la revista si trebuie oameni disponibili. Ar fi frumos sa avem din nou revista, insa daca nu exista posibilitate, nu trebuie sa ne facem sperante.
Sus In jos
^Lovely^
supreme master of words
supreme master of words
^Lovely^

feminin Berbec Cocos
Numarul mesajelor : 9322
Varsta : 31
Localizare : My World
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeMar 9 Apr 2013 - 11:40

Rares te bagi la design? Probabil reporteri si redactori mai gasim. dar designeri mai greu... ei fac practic munca cea mai multa.
Sus In jos
Marionette
most active in MAY
most active in MAY
Marionette

feminin Berbec Tigru
Numarul mesajelor : 672
Varsta : 26
Localizare : Here `` <3
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeLun 6 Mai 2013 - 11:28

Revista se mai face? !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 879609 Au fost superbe numerele expuse si as mai vrea sa vad si urmatoarele .. !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 14096
Sus In jos
http://foru-girls.forumz.ro/
^Lovely^
supreme master of words
supreme master of words
^Lovely^

feminin Berbec Cocos
Numarul mesajelor : 9322
Varsta : 31
Localizare : My World
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeLun 6 Mai 2013 - 21:50

Danuta, din pacate nu avem oamenii de care avem nevoie. Ne-a lasat designerul deoarece trecea a 12a si apoi facultatea.. si de atunci nu am gasit pe nimeni sa o inlocuiasca. am incercat sa fac si un concurs, dar nu am primit nimeni, nu s-a implicat nimeni, asa ca am lasat-o asa.
Daca o sa vina cineva cand si o sa se ofere.. poate mai incercam. oricum eu mai am si articole din ultimul nr care nu a iesit...
Sus In jos
Purple Rain
speller
speller
Purple Rain

feminin Berbec Mistret
Numarul mesajelor : 175
Varsta : 29
Localizare : Vaslui
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeJoi 23 Mai 2013 - 8:55

Hmm, nu am reusit sa gasesc numerele revistei, cele anterioare (m-a lasat netul de cateva ori, in ultima ora), insa am facut cateva reviste pana acum si cred ca daca mi-as pune din nou photoshop ul in functiune, m-as putea oferi pentru a da o mana de ajutor:) daca inca este valabila oferta..si as putea afla despre ce anume este vorba:">
Sus In jos
http://behindthemask.b1.jcink.com/?act=idx
^Lovely^
supreme master of words
supreme master of words
^Lovely^

feminin Berbec Cocos
Numarul mesajelor : 9322
Varsta : 31
Localizare : My World
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeJoi 23 Mai 2013 - 13:24

Daca intri in categoria in care este acest topic si dai putin mai jos, acolo sunt si topicurile cu numerele revistei.
Floriana, nu tin minte sa fi vorbit noi doua personal vreodata, deci am o intrebare.. ce clasa esti? banuiesc ca a 11a dupa varsta.
si te mai rog sa faci ce am cerut aici, la concursul de designer sa iti vad putin stilul: https://funny-fantasy.forumgratuit.ro/t3972-concurs-designer
Sus In jos
Purple Rain
speller
speller
Purple Rain

feminin Berbec Mistret
Numarul mesajelor : 175
Varsta : 29
Localizare : Vaslui
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeVin 24 Mai 2013 - 1:29

O sa ma uit dupa numere, caci facusem greseala sa caut doar in acest topic

Clasa a 11-a, da:)

O sa ma uit la cererile concursului si o sa incerc sa fac ceva in weekend, pana cel tarziu, saptamana viitoare:) multumesc insa de raspuns:*
Sus In jos
http://behindthemask.b1.jcink.com/?act=idx
^Lovely^
supreme master of words
supreme master of words
^Lovely^

feminin Berbec Cocos
Numarul mesajelor : 9322
Varsta : 31
Localizare : My World
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeVin 24 Mai 2013 - 4:04

esti a 11a.. crezi ca anul viitor o sa ai timp? deoarece pana o sa treci tu a 12a, cred ca o sa reusim sa scoatem doar un numar, deoarece eu in perioada asta nu o sa am timp deloc.. am sesiunea pana la sfarsitul lui iunie si apoi plec in practica.
Sus In jos
Purple Rain
speller
speller
Purple Rain

feminin Berbec Mistret
Numarul mesajelor : 175
Varsta : 29
Localizare : Vaslui
Logo Funny-Fantasy : !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Logofi10

!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitimeVin 24 Mai 2013 - 9:17

Stiu ca timpul nu imi ajunge niciodata, nici macar acum :)) insa m-am oferit, in cazul in care chiar va doriti foarte mult sa scoateti revista si lipsa unei persoane care sa se ocupe de grafica va impiedica..daca nu este atat de necesar sa il scoateti, atunci in regula:-?? nu vreau sa va incurc si eu degeaba:) caci sunt constienta de faptul ca voi fi solicitata si din alte parti..scoala si toate celelalte..
Sus In jos
http://behindthemask.b1.jcink.com/?act=idx
Continut sponsorizat




!Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: !Revista Funny-Fantasy.   !Revista Funny-Fantasy. - Pagina 9 Icon_minitime

Sus In jos
 

!Revista Funny-Fantasy.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Fantasy
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny-Fantasy :: ♥ SUPORT ♥ :: Revista Funny-Fantasy-