Funny-Fantasy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Funny-Fantasy

Nu uita că lucruri frumoase te așteaptă dacă știi unde să cauți. Aici găsești o lume în care poți să-ți etalezi creativitatea în toate formele sale și în care distracția nu lipsește niciodată.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Zori de zi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Hyūga
best avatar
best avatar


Numarul mesajelor : 2705

Zori de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Zori de zi   Zori de zi - Pagina 2 Icon_minitimeMier 18 Aug 2010 - 6:02

ah, da....zori de zi
ultima carte din seria
mi-a placut si nu prea :))
de ce? in primul rand, nu mi-a placut pentru ca este ultima carte din serie. cand am terminat-o, m-am gandit : "bun, asta a fost tot? si eu acum ce ma fac". este finalul, baaaa. nu-mi place pentru ca sunt casatoriti, naste un copil sanatos, sunt mai puernici decat volturii si......ce naiba, totul se termina prea roz.
ce mi-a placut? mi-a placut de ed, normal, vampirii romani(vladimir si stefan rulllzzz :x), vampirii nomazi, seth. mi-am schimbat si parerea despre jacob :D
Sus In jos
http://addicted-k.blogspot.com
^Lovely^
supreme master of words
supreme master of words
^Lovely^

feminin Berbec Cocos
Numarul mesajelor : 9322
Varsta : 31
Localizare : My World
Logo Funny-Fantasy : Zori de zi - Pagina 2 Logofi10

Zori de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Zori de zi   Zori de zi - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 26 Mai 2011 - 10:09

asta este cartea pe care am asteptat-o cel mai mult din intreaga seria. stiu ca la un moment dat am gasit-o pe net tradusa de o fetiscana. am scos-o la imprimanta si am citit-o. intre timp mi-am luat si cartea, carte, insa nu am deschis-o. nu imi place sa citeasc cartile de doua ori:)) ma plictitsesc.

am ramas putin uimita de tot ce s-a intamplat. stiam ca bella o sa fie transformata dar nu credeam ca in felul acesta.
aa si cel mai asteptat moment a fost scena de sex, altfel singura din intraga serie. si hmm care a fost foarte sumar descrisa. neee:)) voiam putina actiune:))
mi-a placut ca s-a scris si din perspectiva lui jacob... in cartea asta chiar a devenit un personaj foarte important:D
Sus In jos
lămâie verde
supreme master of words
supreme master of words
lămâie verde

feminin Fecioara Cocos
Numarul mesajelor : 9372
Varsta : 30
Localizare : in my mind
Joburi/Distractii : yaoi, scris, carti, anime, muzica
Stare de spirit : neutra
Logo Funny-Fantasy : Zori de zi - Pagina 2 Logofi10

Zori de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Zori de zi   Zori de zi - Pagina 2 Icon_minitimeSam 15 Sept 2012 - 15:20

Sincer seria asta nu-i deloc pentru mine, desi a strans milioane de fani. Am incercat sa citesc si n-a mers.
Sus In jos
http://ervidetoamna.blogspot.com
Hyūga
best avatar
best avatar
Hyūga

feminin Rac Maimuta
Numarul mesajelor : 2705
Varsta : 31
Localizare : zona crepusculară,
Stare de spirit : :x
Logo Funny-Fantasy : Zori de zi - Pagina 2 Logofi10

Zori de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Zori de zi   Zori de zi - Pagina 2 Icon_minitimeSam 21 Dec 2013 - 8:21

Crina, eu zic că se merită să-i mai dai o şansă seriei :))
Aliuna, şi eu mă aşteptam ca scena de sex să fie mai.... mmm, pe măsura unor vampiri :))
Sus In jos
http://addicted-k.blogspot.com
Continut sponsorizat




Zori de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Zori de zi   Zori de zi - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Zori de zi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny-Fantasy :: ♥COMUNITATE ♥ :: Carti-